جشنواره مجازی هنروکرونا برگزیدگان خود راشناخت

چهار شنبه, 09 مهر,1399

جشنواره مجازی هنروکرونا برگزیدگان خود راشناخت

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان گلستان،آیین اختتامیه جشنواره هنر و کرونا پیش از ظهر امروز به‌صورت مجازی و آنلاین از طریق سامانه رویتاب جهاد دانشگاهی برگزار شد.


دبیر جشنواره در این آیین گفت: فراخوان جشنواره از یکم مردادماه در بخش‌های اینفوگرافیک، پوستر، عکاسی با موبایل، فیلم کوتاه و دلنوشته منتشر شد و فرصت دریافت آثار بعد از یک بار تمدید، ۱۰ شهریورماه به پایان رسید.


علیرضا سعیدی با اشاره به اینکه آثار از طریق سامانه رویتاب دریافت می‌شد، خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۳۰ اثر به مرحله داوری رسید.


وی هدف اصلی از برگزاری این جشنواره را انعکاس آموزه‌های اخلاقی و رفتارهای اجتماعی مرتبط با مسئله کرونا از طریق هنر عنوان کرد.


دبیر جشنواره گفت: داوری جشنواره از یکم مهرماه توسط اساتید حوزه هنری گلستان برگزار شد.


سعیدی گفت: این جشنواره به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد استان گلستان و با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری گرگان، دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، حوزه هنری، بسیج رسانه، اداره کل ارشاد، سازمان ورزش و جوانان و سازمان تبلیغات اسلامی گلستان و سازمان فضای مجازی بسیج برگزار شد.


در ادامه نفرات برتر هر بخش معرفی شدند:
در رشته عکاسی با موبایل «زهرا کمیزی» رتبه سوم، «سعید عرب طاهری» رتبه دوم و «امیرمهدی کرامتی» رتبه اول این بخش را کسب کردند.


«فاطمه غربی» و «محمد زارع» به ترتیب رتبه سوم و دوم بخش فیلم کوتاه را کسب کردند و مقام اول این بخش به «علی سلطانی» رسید.
در رشته دلنوشته رتبه سوم را «فاطمه زری جوی الوار» کسب کرد و مقام دوم به «الهام سوقی» رسید. در این بخش «الناز شهرکی» موفق به کسب مقام اول شد.


«حسین پاسندی» به‌عنوان نفر سوم بخش پوستر انتخاب شد. در این بخش هیات داوران اثری را به‌عنوان مقام دوم و اول انتخاب نکرد.


در رشته اینفوگرافیک اثر «مرضیه قربانی» به‌عنوان شایسته تقدیر انتخاب شد و رتبه سوم به «محمد قربانی آقبلاغی» رسید. هیات داوران در این بخش نیز اثری را به‌عنوان اول و دوم انتخاب نکرد.

در این آیین رئیس جهاددانشگاهی گلستان، مسئول بسیج رسانه استان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان و مدیر فرهنگی دانشگاه فرهنگیان گلستان نیز حضور داشتند.

 
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2022 - All rights reserved.